transport

Firma transportowa z Gorzowa Wielkopolskiego
Loyd Janusz Soliński

Kompleksowe usługi transportowe

Firma Import-Export-Loyd Janusz Soliński to renomowana w Gorzowie Wielkopolskim firma transportowa, która świadczy usługi i transportu towarowego. Na rynku funkcjonujemy już od 2008 roku. Przez ponad 10 lat pracy mieliśmy przyjemność obsługiwać różnych zleceniodawców. Byli wśród nich przedstawiciele firm, instytucji, ale także klienci indywidualni, którzy potrzebowali rzetelnego partnera w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Na bazie zdobytej wiedzy i bogatego doświadczenia zawodowego oferujemy Państwu profesjonalną obsługę ze strony kierowców, którzy mają za sobą wiele przejechanych kilometrów.

Transport towarowy

Specyfika transportu towarowego trochę różni się od transportu osobowego. Nie muszą się jednak Państwo martwić, że zrobi to nam jakąkolwiek różnicę. Od początku działalności firmy transportowej w Gorzowie dbaliśmy o szeroki zakres usług. Dysponujemy odpowiednio dostosowanym do wykonywania tego typu zleceń taborem pojazdów. Posiadamy także wszelkie uprawnienia do wykonywania zawodu przewoźnika oraz ubezpieczenia zabezpieczające przewożone osoby i ładunki.

Skontaktuj się z Nami

Lokalizacja

Import-Export-Loyd
Janusz Soliński
Osiedlowa 5
66-415 Chwalęcice

601 771 937

loyd81@wp.pl

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD loyd81@wp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Napisz wiadomość